Prasowe newsy z Polskiej Organizacji Turystycznej będą zamieszczane w nowym Serwisie Informacji Turystycznych PAP

Przekaz medialny zwielokrotni efekt promocyjny walorów turystycznych Polski

Inauguracji działania SIT dokonano podczas uroczystej konferencji prasowej w warszawskim Centrum Kon

Na coraz bardziej chłonnym i wymagającym polskim rynku medialnym, w potoku wiadomości, komentarzy i reklam pozytywnie wyróżniają się i wyraźnie zyskują na wartości - informacje z dziedziny turystyki. Poszukującym ich dziennikarzom będzie teraz dotrzeć do nich o wiele łatwiej.

30 czerwca uruchomiony został nowy portal internetowy Polskiej Agencji Prasowej o nazwie Serwis Informacji Turystycznych. Na jego elektronicznych łamach publikowane będą, podobnie jak we wszystkich serwisach PAP, informację przydatne w codziennej pracy mediów. Powtórzone zarazem zostaną w Codziennym Serwisie Informacyjnym PAP, na stronach internetowych Serwisu Informacji Zleconych PAP oraz partnerskich portalach zajmujących się turystyką. Będą też dodatkowo przesyłane za pośrednictwem newsletterów do znaczącej liczby odbiorców i subskrybentów z grona firm i instytucji branży turystycznej oraz osób turystyką zainteresowanych.

Mocną stroną serwisu jest marka PAP

Oficjalnej inauguracji działania SIT w sieci dokonano podczas uroczystej konferencji prasowej w warszawskim Centrum Konferencyjnym PAP przy ulicy Brackiej, którą poprowadzili Piotr Skwieciński, prezes PAP i Ada Kostrz-Kostecka, członek Zarządu agencji. Wzięła także w niej udział Katarzyna Sobierajska, podsekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, Rafał Szmytke, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej i Anna Somorowska, prezes Polskiej Agencji Rozwoju Turystyki.
- Mocną stroną serwisu jest marka agencji, z której korzystał będzie serwis turystyczny - mówiła Ada Kostrz-Kostecka. - Cieszymy się, że mamy już partnerów: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Polską Organizację Turystyczną i Polską Agencję Rozwoju Turystyki. Wsparcie przez tak znane i ważne w branży turystycznej organizacje na pewno pomoże w krótkim czasie stworzyć wartościowy portal informujący o turystyce w Polsce.

Serwis Informacji Turystycznej PAP jest pierwszym elementem procesu zmian w wizerunku tej zasłużonej w historii mediów polskich agencji.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit