Europejska Akademia Organizatorów i Planistów Konferencji i Kongresów

Sposoby wykorzystania atrakcji wielkich miast

Pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej od 26 do 27 sierpnia, w pomieszczeniach konferencyjnych Kopalni Soli Wieliczka oraz na terenie Krakowa odbędzie się 11 edycja Europejskiej Akademii Organizatorów i Planistów Konferencji i Kongresów. Organizatorem jest Stowarzyszenie „Konferencje i Kongresy w Polsce”. Ponad stu organizatorów imprez doskonalić będzie swoje zawodowych umiejętności.

Wykłady i warsztaty poświęcone są sposobom wykorzystania atrakcji wielkich miast, w tym ofert życia kulturalnego, dla wzbogacania kongresów, konferencji i innych spotkań. Szkolenie skupi się na przedstawieniu metod budowania konkurencyjnych ofert przyjazdów do Polski i skutecznego pozyskiwania grup biznesowych. Oprócz wiedzy teoretycznej, zapewniony będzie praktyczny udział we wzorcowych zajęciach takich jak gry miejskie. Eksperci zagraniczni przedstawią doświadczenia Dublina i Berlina, a reprezentanci miast Krakowa, Warszawy, Torunia i Gdańska skonfrontują swoje pomysły na skuteczną promocję. W gronie wykładowców znajdą się też doświadczeni marketingowcy z wielkich sieci hotelarskich w Polsce takich jak ORBIS i STARWOOD, a także instytucji odpowiadających za promocję Polski za granicą (Instytut Adama Mickiewicza). Stworzony zostanie ranking atrakcji kulturalnych przyjaznych dla biznesu.

Program akademii i sylwetki mówców na www.meetingspoland.pl.
Pytania do organizatorów - akademia@meetingspoland.pl

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit