Kandydaci do Certyfikatu Polskiej Organizacji Turystycznej w roku 2009

W jury zasiądą eksperci, przedstawiciele mediów i samorządów

„Festiwalu Kultury i Tradycji Tatarów Polskich”

Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna, podobnie jak w roku ubiegłym, jest koordynatorem Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny na etapie regionalnym.

Konkurs niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem. Zgłoszono już 12 produktów turystycznych z województwa podlaskiego, które oceni Kapituła Konkursowa powołana przez PROT i wybierze te najbardziej atrakcyjne do eliminacji ogólnopolskich.

W skład Kapituły Konkursowej wejdą doświadczeni eksperci w zakresie turystyki, promocji produktów turystycznych, przedstawiciele mediów publicznych oraz samorządów. Pod ocenę Kapituły poddane zostaną m.in. następujące produkty turystyczne:

Podlascy pretendenci

„Szlak Esperanto i wielu kultur” - ukazuje najciekawsze miejsca związane z wielokulturowością Białegostoku, zjawiska stanowiącego inspirację do stworzenia języka esperanto, w którym dziś mówi się na całym świecie. Zwiedzając miasto „Szlakiem Esperanto i wielu kultur” można poznać miejsca związane z twórcą tego międzynarodowego języka pomocniczego - Ludwikiem Zamenhofem oraz zabytki będące świadectwem bogatej historii miasta. www.odkryj.bialystok.pl

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit