Światowy przemysł spotkań dla rodziny zastępczej w Wesołej

CBP

Nie tylko kongresy i imprezy biznesowe - międzynarodowa społeczność związana z turystyką biznesową ogłosiła, iż zamierza wspierać potrzebujących pomocy. I to nie poprzez bezosobowe dotacje finansowe, ale angażując swoich przedstawicieli w bezpośrednie działania na rzecz lokalnych środowisk. Ta szczytna inicjatywa rozpocznie się od przedsięwzięcia zaplanowanego na wrzesień tego roku w Polsce.

Koncepcja programu o nazwie „IMEX Challenge" ogłoszona została przez organizatorów targów turystyki biznesowej IMEX we Frankfurcie 15 grudnia ubiegłego roku. Innowacyjny projekt CSR (Corporate Social Responsibility) oznaczający społeczną odpowiedzialność biznesu stworzony został z myślą o partnerach IMEX, największych targów turystyki biznesowej na świecie.

W trakcie frankfurckich targów IMEX w ostatni weekend maja tego roku, część narodowego stoiska Convention Bureau of Poland Polskiej Organizacji Turystycznej poświecona została projektowi IMEX Challenge Poland 2010. To właśnie Polska, a ściśle mówiąc warszawska dzielnica Wesoła, wybrana została na miejsce rozpoczęcia chlubnej działalności społecznej przedstawicieli międzynarodowego przemysłu spotkań.

We wrześniu przyjadą oni do Warszawy, by wspólnie modernizować plac zabaw dla wychowanków Rodzinnego Domu Dziecka w Warszawie Wesołej, ufundować dla nich stypendia edukacyjne oraz przygotować plan podróży turystycznej dla rodziny. Rodzina zastępcza otoczona opieką przez międzynarodowe organizacje turystyki biznesowej wybrana została przy współpracy z Towarzystwem „Nasz Dom".

Więcej informacji www.poland-convention.pl

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit