POIT Nowy Jork

Więcej Kanadyjczyków przyjedzie do Polski

Toronto, 12 lutego…Więcej »

Przeszło osiemdziesięciu kanadyjskich agentów biur podróży wzięło udział w prezentacji najnowszego katalogu touroperatora Panorama Travel & Tours na 2009 rok zorganizowanej 12 lutego w Toronto. Prezentacja połączona była z degustacją polskiej kuchni oraz występem zespołu polonijnego „Radość”.

Panorama Travel & Tours specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów do krajów Europy Centralnej przede wszystkim do Polski, Czech, Słowacji oraz Węgier. Podczas spotkania Jan Rudomina, dyrektor Polskiego Ośrodka Informacji Turystycznej, zaprezentował agentom najważniejsze atrakcje turystyczne Polski oraz powody, dla których warto jeździć do Polski.

Dotychczas kraje te odwiedzało rocznie ok. 250 tys. Kanadyjczyków, z czego przeszło połowa wybierała Czechy. Warto dodać, że Czeska Narodowa Organizacja Turystyczna – Czech Tourism, prowadzi promocję swojego kraju w Kanadzie za pośrednictwem stałego ośrodka w Toronto.

Czytaj także „Promocja turystyki aktywnej w Polsce podczas Gatineau Loppet” w Dziale POT

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit