63. Międzynarodowy Motorowy Zlot Gwiaździsty Policji

Wykorzystana okazja do promocji kraju

Ekspozycja POT na Placu Zebrań Ludowych w Gdańsku …Więcej »

Nawet najlepszy produkt nie zostanie kupiony, jeżeli nabywcy nie dowiedzą się, że istnieje. Dlatego, trzeba do klientów wychodzić z propozycjami. Zwłaszcza do cudzoziemców, a przede wszystkim nie marnować okazji, gdy obcokrajowcy gremialnie przybywają do naszego kraju.

Polska Organizacja Turystyczna, wykorzystała do promocji Polski 63. Międzynarodowy Motorowy Zlot Gwiaździsty Policji, który w lipcu odbył się w Gdańsku. Warto było zainteresować się tym wydarzeniem. W Zlocie uczestniczyło bowiem około tysiąca policjantów i reprezentantów innych służb mundurowych, z kilkunastu państw. Goście poznawali atrakcje Trójmiasta i województwa pomorskiego - jego zabytki, kulturę, walory wypoczynkowe i rekreacyjne. Dzięki Polskiej Organizacji Turystycznej, mieli też okazję poznać atrakcje całego kraju. 

Policjanci planują urlopy

POT, która sprawowała patronat nad 63. Międzynarodowym Motorowym Zlotem Gwiaździstym Policji wspólnie z Pomorską Regionalną Organizacją Turystyczną uruchomiły stoisko promocyjne z folderami, mapami oraz innymi publikacjami. W materiały promocyjne można było między innymi zaopatrzyć się podczas zawodów uczestników zlotu - na Placu Zebrań Ludowych w Gdańsku, a także w trakcie imprezy wieczornej, odbywającej się w halach Międzynarodowych Targów Gdańskich w Oliwie. My też zajrzeliśmy do stoiska POT na Placu Zebrań Ludowych, które przyciągało uwagę klientów interesujących się ofertą spędzenia urlopu w Polsce, mimo że wokół wiele się działo. Tuż obok średniowieczni rycerze dawali pokaz waleczności w rozgrywanym turnieju, a zmotoryzowani policjanci rywalizowali w różnych dyscyplinach Mistrzostw Europy IPMC - International Police Motor Corporation - w kategorii samochodów i motocykli.

- Zauważamy bardzo duże zainteresowanie naszym krajem - mówił Jacek Janowski z Departamentu Współpracy Regionalnej POT, współorganizator ekspozycji. - Uczestnicy zlotu pragną wywieźć stąd jak najwięcej wiadomości o naszym kraju. Chcą wiedzieć, co warto odwiedzić na Pomorzu, pytają o mapy Gdańska, Sopotu, Gdyni, całego Pomorza. Zainteresowani są też innymi regionami, na przykład Dolnym Śląskiem. Mamy dla nich foldery dotyczące różnych regionów Polski, a także inne publikacje. Najwięcej pytań zadawali policjanci z Ukrainy, Rosji, Niemiec, Litwy i Czech. Dla wszystkich mamy propozycje spędzania urlopu w Polsce. Przygotowaliśmy foldery w różnych wersjach językowych.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit