10 nagród na 11. listopada

10 nagrod2

Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina" rozwija bardzo udaną akcję promującą Konin w ramach cyklu „naLOT naGRÓD czyli wygrywaj z LOT „Marina". Ma ona formę tematycznych konkursów. W listopadzie konkurs przebiega w duchu patriotycznym, związanym z rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości.

Ideą konkursu zorganizowanego przez LOT „Marina" wspólnie z miastem Koninem, Parkiem Makiet Mikroskala i Jerzym Sznajdrem, konińskim fotografikiem, autorem licznych albumów fotograficznych Regionu Konińskiego, jest uchronienie przed zapomnieniem miejsc związanych z historią miasta. Od poniedziałku do piątku, od 9 do 20 listopada na fanpage'u LOT „Mariny" w serwisie Facebook www.facebook.pl/lotmarina, zamieszczane są stare fotografie prezentujące miejsca z przeszłości – ulice, budynki, obiekty, których dziś już nie ma lub pełnią inną niż przeszłości funkcję. Zamek królewski w Starym Koninie, drewniany most przy kościele pw. św. Bartłomieja, budynki i miejsca, których już nie ma. Biorący udział w konkursie, mają za zadanie zidentyfikowanie obiektu znajdującego się na zamieszczonym zdjęciu, określenie lokalizacji i wpisanie odpowiedzi w komentarzu pod zdjęciem. Zwycięży ten, kto pierwszy poda prawidłowe rozwiązanie. Odsłon konkursowych jest dziesięć i tyleż szans na wygranie nagrody. Organizatorzy przygotowali dziesięć zdjęć i dziesięć nagród. Zwycięzcy będą mogli odebrać w biurze Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina" przy ulicy Dworcowej 2. Warunkiem udziału w konkursie jest tak zwane polubienie fanpage'a Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina" w serwisie Facebook www.facebook.pl/lotmarina.

 

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit