Zmiany w Zarządzie Gdańskiej Organizacji Turystycznej

Anna Górska nowym prezesem GOT

Anna Górska, prezes Zarządu Gdańskiej Organizacji Turystycznej

Od 1 września funkcję prezesa Zarządu Gdańskiej Organizacji Turystycznej objęła Anna Górska, dotychczasowa Dyrektor Biura GOT. Funkcję wiceprezesa pełni Anna Bartoszewicz-Pajka.

Prezes Zarządu Gdańskiej Organizacji Turystycznej odpowiada za działalność Gdańsk Convention Bureau oraz merytoryczną i finansową działalność Stowarzyszenia, natomiast wiceprezes kieruje i koordynuje pracę Działu Informacji Turystycznej oraz Działu Promocji.

Nadzór nad działalnością Stowarzyszenia pełni Rada Stowarzyszenia.

Gdańska Organizacja Turystyczna jest wyłącznym partnerem miasta Gdańska w kwestiach dotyczących turystyki. Miasto Gdańsk jest członkiem założycielem GOT, którą powołano w 2003 r. a obecnie liczy 82 członków. Od roku 2005 w ramach Gdańskiej Organizacji Turystycznej działa też Gdańsk Convention Bureau.
Stowarzyszenie prowadzi między innymi punkty informacji turystycznej o Gdańsku i regionie pomorskim, zajmuje się promocją atrakcji, obiektów i produktów turystycznych Gdańska i regionu pomorskiego, inicjuje działania wspierające rozwój i promocję szeroko pojętej turystyki Gdańska i regionu oraz integrujące środowisko branży turystycznej, a także współpracuje z Polską Organizacją Turystyczną.


Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit