Rusza kampania telewizyjna województwa świętokrzyskiego

Czarowne modelki w roli czarownic, cwałujące bizony i Krzyżtopór niczym Carcassonne

Jacek Kowalczyk, prezes Zarządu ROT WŚ mówi: - Jestem zachwycony tym filmem…Więcej »

Pierwszy reklamowy wideoklip, który będzie promował województwo świętokrzyskie już wkrótce na antenie TVN.

Bizony nie chciały biec, modelki marzły, a zamiast słońca jednego dnia nastąpiło załamanie pogody. Ale i tak wyszło zachwycająco. Przez pięć dni, 10-osobowa ekipa i helikopter pracowały nad tym, żeby w ciągu 30 sekund zachęcić turystę do odwiedzin regionu.

23 czerwca premiera w tv

ROT Województwa Świętokrzyskiego planuje oficjalny pokaz filmu w Kielcach dla publiczności oraz jego prezentację na portalach internetowych lokalnych gazet na kilka dni przed telewizyjną premierą. Pierwszy raz reklamę województwa świętokrzyskiego zobaczymy 23 czerwca w telewizji TVN po faktach o godzinie 19.26. Wielka kampania w najlepszym czasie reklamowym ruszy w TVN, TVN Turbo oraz TVN Style.

Przez pięć dni w maju ekipa produkcyjna telewizji TVN kręciła na zlecenie świętokrzyskiej ROT zdjęcia do kilku wersji filmu reklamowego. Powstaną dwie odmiany 30-sekundowego spotu, krótsza - 15-sekundowa oraz dłuższa - 2,5-minutowa.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit