Dorota Zbińkowska nową dyrektor biura mazowieckiej ROT

Zarząd Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej zatwierdził wybór nowej dyrektor Biura MROT. Została nią Dorota Zbińkowska, która pracę rozpocznie 1 października.

W wyniku postępowania konkursowego na stanowisko Dyrektora Biura Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej została wybrana Pani Dorota Zbińkowska, a Zarząd MROT zatwierdził ten wybór – informuje Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna. Nowa dyrektor obowiązku podejmie 1 października.

Dorota Zbińkowska, to ekspert zarządzania projektami, doświadczony menedżer i konsultant. Autorka kilkudziesięciu strategii rozwoju i programów wdrażających zmiany w JST i przedsiębiorstwach.

Nowa dyrektor biura MROT od 1994 roku pracowała w Zespole „Warszawa XXI” w Urzędzie m.st. Warszawy, gdzie jako współautorka i koordynatorka odpowiadała za pierwszą w Polsce strategię rozwoju miasta. Od 2005 do 2010 roku była dyrektorem zarządzającym w Ośrodku Przetwarzania Informacji. Odpowiadała tam za zainicjowanie i zorganizowanie OPI do roli instytucji wdrażającej dla POIiŚ, POIG, PO PNFBN, PO PS FBN).

Od 2009 do 2011 roku pełniła funkcję dyrektora zarządzającego Muzeum Łazienki Królewskie. W 2011 roku została powołana na stanowisko Pełnomocnika Dyrektora ds. strategii i rozwoju Muzeum Historycznego Miasta Stołecznego Warszawy. Posadę tę piastowała do 2014 r.

Zbińkowska posiada tytuł magistra ekonomii Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończyła również studia podyplomowe na SGH, kurs rzeczoznawców majątkowych oraz kurs na członków rad nadzorczych Spółek Skarbu Państwa. Nowa dyrektor biura MROT może poszczycić się również Dyplomem Ministra Skarbu Nr 3998/2008.

Jest autorką książek i kilkudziesięciu artykułów nt. zarządzania i zarządzania projektami, ekspert w zakresie funduszy UE.

Źródło: MROT; fot. MROT

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit