Konkursowe kciuki w górę

Konkursowe-kciuki

W tym tygodniu Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina" ogłosiła konkurs o nazwie „Turystyczny ZOOM na region koniński", który jest pierwszym z sześciu planowanych konkursów, jakie LOT Marina przygotowała w ramach organizowanego, co roku cyklu „naLOT na GRÓD". Wyniki konkursu posłużą do stworzenia listy 10. największych atrakcji regionu konińskiego.

 Aby skutecznie konkurować o nagrody w konkursie, uczestnicy powinni wykazać się umiejętnościami fotografowania, a także wiedzą z dziedziny historii, kultury a także zabytków miasta Konina i powiatu konińskiego. Pierwszym krokiem jest jednak formalność. Należy zgłosić swój udział. Robi się to klikając „Lubię to!" na fanpagu Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina", pod adresem www.facebook.com/lotmarina. Po dopełnieniu tego niezbędnego wymogu, uczestnik może poświęcić się zadaniu merytorycznemu, które polega na wykonaniu autorskiego zdjęcia z charakterystyczną atrakcją z regionu konińskiego, dodanie opisu informującego o atrakcji i miejscu w jakim się znajduje. Zdjęcie należy umieścić lub przesłać na tablicy LOT. Publikowane zdjęcia oceniane są przez internautów, którzy głosują na swoich faworytów klikając ikonkę „kciuk w górę". Za głosy ważne uznawane są tylko te, które oddają internauci będący obserwatorami profilu LOT Mariny. Terminem kończącym zgłaszanie zdjęć i głosowanie na nie w konkursie „Turystyczny ZOOM na region koniński", jest północ z 5. na 6. października. Zwyciężą ci autorzy, których zdjęcia zyskają największą liczbę polubień. Organizatorzy przygotowali nagrody dla zdobywców trzech najwyżej ocenionych zdjęć. Pierwsze miejsce nagrodzone zostanie kijami trekkingowymi i kocem piknikowym; miejsce drugie - plecakiem turystycznym i śpiworem; trzecie - lampą rowerową, rękawicami rowerowymi i matą do ćwiczeń. Dodatkowo laureaci otrzymają gadżety z miasta Konina i powiatu konińskiego. Uczestnicy konkursu otrzymają też torby turystyczne, zegary ścienne, bidony, etui na komórkę, koszulki, zestawy długopisów oraz materiały informacyjne. Wyniki konkursu zamieszczone zostaną na tablicy LOT „Marina" w serwisie Facebook. Nagrody będą do odebrania w biurze Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina" przy ulicy Dworcowej 2.

Szczegółowe informacje można uzyskać telefonując do biura LOT „Marina" lub Centrum Informacji Turystycznej w Koninie pod numer 63 246 32 48, komunikując za pośrednictwem e-maili: biuro@lotmarina.pl; kontakt@turystyka.konin.pl bądź osobiście składając wizytę w biurze przy ulicy Dworcowej 2 w Koninie.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit