PROT

Obopólne korzyści

Trudno sobie wyobrazić sobie targów turystycznych bez udziału Bartlowizny z Goniądza - wyjątkowego obiektu łączącego funkcje hotelowe, konferencyjne, wypoczynkowe, Welmess i Spa.

Tu można latać balonem i uprawiać survival. Tego typu obiekty podnoszą wysoko poprzeczkę dla branży turystycznej.
Robert Bartlewski reprezentujący Bartlowiznę jest pełen uznania dla Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, w tym dyrektor Jadwigi Dąbrowskiej, która jest zawsze chętna do udzielenia daleko idącej pomocy. - Jestem przekonany, że taka współpraca daje korzyści obopólne – regionowi i naszej rodzinnej firmie – mówi częstując wspaniałym sękaczem i podlaskimi miodami. - Dzięki PROT możemy zaistnieć na wielu targach, na stronie internetowej, w publikacjach, korzystamy z organizowanych szkleń i konferencji.
Rozmówca jest natomiast niezadowolony postawą władz samorządowych Goniądza, które nie wykazują w jego opinii należytego zainteresowania turystyką. Szanse są duże - Biebrzański Park Narodowy, twierdza Osowiec, agroturystyka itp. Tymczasem w mieście nie ma nie tylko profesjonalnego punktu „it”, ale nawet odpowiednich publikacji. Miast i gmina powinny szerzej zadbać o estetykę przestrzeni publicznej, drogi, pola biwakowe (których brak).
(jpp)

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit