Okiem bywalca TT Warsaw

Po co na targi? – Bo to się opłaca…

Podlaskie stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród zwiedzających … Więcej »

Przedstawiciele Augustowskiej Organizacji Turystycznej przyjeżdżają na targi TT Warsaw regularnie od kilku lat. Za każdym razem starają się przedstawić coś nowego, co zainteresuje i przyciągnie do Augustowa turystów o każdej porze roku. Zawsze są przygotowani do targów i potrafią przedstawić się z najlepszej strony.

Za sprawą Doliny Rospudy

Działania Augustowskiej Organizacji Turystycznej mocno wspiera Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna. Razem tworzą ofertę skierowaną specjalnie na rynek warszawski, ponieważ gros turystów na Podlasiu to mieszkańcy Warszawy. Ostatnie lata to prawdziwy najazd warszawiaków na Augustów, a to wszystko za sprawą Doliny Rospudy. Afera wokół budowy obwodnicy przyczyniła się do wzrostu ruchu turystycznego. Tłumy postanowiły zobaczyć ten cud natury, o który ekolodzy toczyli walkę z drogowcami. Była to największa „ kampania promocyjna” Augustowa i okolic. Województwo Podlaskie umiejętnie skorzystało z tego zamieszania i potrafiło pokazać dużo więcej miejsc, które porównywano z Rospudą.

Organizatorzy ruchu turystycznego nie spoczęli na laurach i wykorzystują każdą okazję, aby podsycać zainteresowanie regionem. Targi w Warszawie to idealna okazja. Wszyscy jednomyślnie twierdzą, że nieobecność na TT Warsaw to błąd. Jesień sprzyja planowaniu weekendowych wyjazdów, a Podlasie jesienią ma szczególnie dużo do zaoferowania. Augustów twierdzi, że obecność na targach zawsze im się opłaca, bo mogą przedstawić swoją ofertę, podpatrywać konkurencję, uczyć się skutecznej promocji na przykładzie zagranicznych wystawców.

Wiele regionów z Polski nie pojawiło się na targach

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit
Szanowni Państwo,
portal www.aktualnościturystyczne.pl nie będzie już aktualizowany. Ciekawe
i świeże informacje z branży turystycznej znajdą Państwo na naszych pozostałych serwisach lub w newsletterze, do którego subskrypcji serdecznie zachęcamy!