LOT Pojezierza Iławskiego i Dorzecza Drwęcy

Po Jezioraku (bez Pana Samochodzika)

Po Jezioraku (bez Pana Samochodzika)

Jednym z najbardziej dynamicznych stowarzyszeń turystycznych województwa warmińsko-mazurskiego jest Lokalna Organizacja Turystyczna Pojezierza Iławskiego i Dorzecza Drwęcy z siedzibą w Iławie.

LOT współpracuje na co dzień z Centrum Informacji Turystycznej w tym mieście. Podstawowym autem Iławy są jeziora oraz system rzek i kanałów tworzący jedyną w swoim rodzaju sieć tras kajakowych.

Iławski LOT promuje różne formy turystyki: pieszej, rowerowej, konnej, ale przede wszystkim wodnej. Z myślą o wodniakach wydano ostatnio niewielki objętościowo, ale bardzo skondensowany „Mini przewodnik po Jezioraku”, autorstwa Pawła Barczaka. Opis atrakcji trasy kajakowej prowadzącej przez Jeziorak, kanał Elbląski, aż do Zalewu Wiślanego, wzbogacono licznymi informacjami praktycznymi, które niewątpliwie ułatwiają przygotowanie i przeprowadzenie spływu.

(jpp)

 

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit