„Pieniny. Kraina niezwykła”

Poparcie władz i mieszkańców dla nowej LOT

Założyciele LOT-u: Szewczyk (z lewej) i Szulc…Więcej »

Przedstawiciele branży przy wsparciu samorządu postanowili połączyć siły w pracy nad podnoszeniem atrakcyjności Szczawnicy i całego regionu Pienin.

Nowa Lokalna Organizacja Turystyczna, która jest w trakcie rejestracji, będzie nosić nazwę „Pieniny. Kraina niezwykła”. Grupie założycielskiej przewodzi dwóch młodych przedsiębiorców z branży turystycznej - Bogdan Szewczyk, Biuro turystyczne SzewczykTravel i Michał Szulc, właściciel pensjonatów „Biały Domek” i „Jakubówka”.

- Żeby zaistnieć na rynku turystycznym, organizacja musi mieć przede wszystkim dobre logo i umieć dobrze sprzedać walory turystyczne regionu. Turyści, którzy decydują o wyborze miejsca spędzenia urlopu, powinni mieć przede wszystkim dobre rozeznanie w regionie - stwierdzili założyciele na spotkaniu inauguracyjnym, które odbyło się 4 lutego.

Inicjatywa zyskała duże poparcie ze strony władz Miasta i Gminy Szczawnica oraz mieszkańców.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit