Liderzy Polskiej Turystyki

PROT w ocenie magazynu branżowego

Liderzy Polskiej Turystyki

Redakcja „Rynku Podróży” ogłosiła wyniki kolejnej, dziewiątej już edycji prowadzonego  przez to czasopismo branżowe programu „Liderzy Polskiej Turystyki”. Wśród nagrodzonych Certyfikatem Lidera Polskiej Turystyki 2012 znalazła się Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna.

Program „Rynku Podróży” wyróżnia się spośród licznych obecnie rankingów i inicjatyw oceniających i nagradzających instytucje i przedsiębiorstwa działające w sektorze turystyki. Sensem  programu „Liderzy Polskiej Turystyki” jest spojrzenie praktycznym okiem na dokonania  firm i organizacji oraz rekomendacja do współpracy z nimi, korzystania z ich ofert i usług. Wyboru dokonuje zespół redakcji, który porównuje dorobek firm w reprezentowanej specjalizacji, opinie klientów i firm współpracujących, innowacyjność, zainteresowane współpracą z nowymi partnerami, odnoszone sukcesy biznesowe, przyznawane wyróżnienia w konkursach branżowych i konsumenckich w tym notowania w rankingach opracowywanych przez redakcję „Rynku Podróży”. W odrębnej kategorii pod szkiełkiem ocen znajdują się miasta i regiony Polski najbardziej popularne wśród turystów. Certyfikat Lidera Polskiej Turystyki 2012 dla Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej jest  jeszcze jednym obiektywnym podkreśleniem  osiągnięć, jakie uzyskuje ona zarówno w budowie struktury organizacyjnej modelowo wpisującej się w trójstopniowy system zarządzania narodową turystyką, jak i umiejętnej współpracy z samorządem województwa pomorskiego, jednostkami samorządu terytorialnego i przedsiębiorcami działającymi w obszarze turystyki.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit