Rosyjscy touroperatorzy pod wrażeniem Podkarpacia

Zamek w Łańcucie, Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie czy piękna przyroda Podkarpacia – to tylko niektóre z atrakcji turystycznych, którymi zachwycali się uczestnicy podróży studyjnej z Rosji po tej południowej krainie Polski.

Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Rosji wspólnie z Podkarpacką Regionalną Organizacją Turystyczną przygotowali podróż studyjną dla pięciu rosyjskich organizatorów turystyki autokarowej. W trakcie pobytu, który trwał od 18 do 22 sierpnia, jego uczestnicy mieli okazję zobaczyć wybrane atrakcje turystyczne regionu m.in zamek w Łańcucie i Krasiczynie, Muzeum Historyczne i Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku, Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie, ale przede wszystkim zobaczyć piękną przyrodę Podkarpacia.

Gospodarze zaprezentowali również kilka obiektów hotelowych z bogatym zapleczem SPA, a także zorganizowali spotkanie z polską branżą turystyczną. Ważnym punktem programu były degustacje potraw regionalnych. Region, a także wszystkie obiekty na trasie, wywarły na gościach ogromne wrażenie. Rosyjscy touroperatorzy nie kryli podziwu, więc już w przyszłym roku można spodziewać się w ich katalogach interesujących ofert turystycznych dla Rosjan.

Wizyta rosyjskich touroperatorów to między innymi efekt marcowych Międzynarodowych Targów Turystycznych MITT i INTERMED, które odwiedzali przedstawiciele rosyjskiej branży turystycznej.

- Po zapoznaniu się z bardzo bogatą ofertą turystyczną Polski czas na odwiedzenie miejsc i obiektów, w których świadczone usługi medyczne i zdrowotne mogłyby zainteresować naszych rodaków – mówił wtedy jeden z uczestników wybierających się do Polski.

Źródło: własne; fot. Esther Westerveld/Flickr.com

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit