MOT w nowym lokum przy ul. Basztowej 15

Takiego otwarcia jeszcze nie było

Biskup Damian Muskus święci nowy lokal MOT. Obok marszałek Małopolski Marek Sowa i prezes MOT Leszek Zegzda

- Przypadający na rok 2012 jubileusz 10-lecia Małopolska Organizacja Turystyczna rozpoczęła już kilkoma sukcesami - mówił 31 stycznia prezes MOT Leszek Zegzda podczas otwarcia nowego biura MOT. - Przeniesienie biura do nowego lokalu, przestronnego i dobrze wyposażonego, w którym wreszcie pracownicy i zarząd będą mieli optymalne warunki do pracy, to tylko jeden z nich. Bardzo cieszy nas zajęcie przez MOT pierwszego miejsca w prestiżowym rankingu Regionalnych Organizacji Turystycznych prowadzonym przez Rynek Podróży.

Otwarcie nowego biura MOT było wielkim wydarzeniem na skalę województwa. Dla gospodarza uroczystości - Marszałka Województwa Małopolskiego Marka Sowy stało się  okazją do poinformowania zgromadzonych o pozytywnym zaopiniowaniu przez Zarząd Województwa wniosku złożonego przez MOT w ramach MRPO na promocję projektu „Małopolskim Koralem przez Europę”. To duży i spektakularny projekt, za powodzenie którego wszyscy w MOT trzymali kciuki. Sukces został ogłoszony w obecności ponad setki znamienitych gości, którzy dopisali nadzwyczajnie. Wśród nich byli marszałkowie Marek Sowa i Wojciech Kozak, posłowie na Sejm RP, przewodniczący i radni Sejmiku Województwa Małopolskiego, szefowie kluczowych instytucji i organizacji związanych z turystyką w regionie i licznie reprezentowana branża turystyczna oraz media.

Reprezentujący Polską Organizację Turystyczną dr Jacek Olszewski nawiązując do jubileuszu MOT, ocenił jej działania na tle rozwoju Od lewej dr Jacek Olszewski z POT i prezes MOT Leszek Zegzda podczas otwarcia nowego Biura MOTsystemu zarządzania turystyką w kraju: - Wdrożony od 2000 r. system trójstopniowego zarządzania turystyką w Polsce sprawdza się. Na przestrzeni ponad dziesięciu lat rola regionalnych organizacji turystycznych umocniła się, dając większe pole do promocji regionalnych produktów turystycznych. Także dotychczasowe wszechstronne działania Małopolskiej Organizacji Turystycznej ten obraz wzmacniają. Ważne jest, aby zawsze mieć w nich wsparcie ze strony wszystkich graczy na krajowym rynku turystycznym – tak samorządu jak i szeroko pojętej branży. Życzę, aby nowa siedziba MOT służyła  wszystkim zainteresowanym rozwojem turystycznym województwa małopolskiego i była miejscem integracji wszystkich środowisk turystycznych.

Lokal został poświęcony przez biskupa Damiana Muskusa. Oprawę muzyczną zapewnił rodzinny zespół regionalny z Podegrodzia na Sądecczyźnie. Goście gratulowali, wręczali prezenty i podziwiali lokal, który został odremontowany ze stanu przypominającego ruinę. Poprzedni lokal, na ul.św. Krzyża, mieszczący dwa pomieszczenia, MOT zamienił na 185 metrowe lokum, w którym jest dość miejsca na pokoje, gabinety, pomieszczenia socjalne i przyjmowanie gości.  - Skoro w poprzednich, trudnych warunkach okazaliśmy się najlepsi wśród ROT-ów, strach myśleć, co osiągniemy w tak przyjaznym miejscu – komentował   Paweł Mierniczak, wicedyrektor biura MOT.

MOT zaprasza do nowego lokalu na adres: Basztowa 15 / Rynek Kleparski 4, lok.13, IV piętro. Wejście przez bramę w małej uliczce łączącej ulicę Basztową z Rynkiem Kleparskim. Telefony pozostają bez zmian.

(e.t-m.)

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit