Gdańskie doświadczenia w tworzeniu zespołu firm najlepiej organizujących kongresy i konferencje

Trzeba się dostosować do lokalnych możliwości

Od lewej: Maciej Lisicki , wiceprezydent Gdańska; Anna Górska, prezes Gdańskiej Organizacji Turystycznej/Gdańsk Convention Bureau, członek Zarządu oddziału CEC ICCA; Marta Chełkowska, dyrektor Departamentu Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, prezes Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej; Wojciech Kreft, dyrektor Biura Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej / fot.: Kazimierz Netka

Pięć firm z Pomorza uzyskało do tej pory poparcie Gdańsk Convention Bureau (GCB), w zakresie przygotowywania kongresów i konferencji. GCB ręczy za solidność tych organizatorów, ich doświadczenie w urządzaniu dużych imprez i … czeka na następnych. Przy ocenie obowiązują zasady zawarte w „Regulaminie  rekomendowania przez Gdańsk Convention Bureau profesjonalnych organizatorów kongresów (PCO)  w Gdańsku i regionie”.

Na podstawie tego regulaminu Gdańsk Convention Bureau (GCB) prowadzi Program rekomendacji firm wyspecjalizowanych w kompleksowej organizacji i obsłudze kongresów w Gdańsku i regionie, tzw. Profesjonalnych Organizatorów Kongresów (PCO - Professional Congress Organizer). Pod koniec 2010 r. w gronie PCO rekomendowanych przez GCB znajduje się już 5 firm z metropolii gdańskiej. Są to: Aktiv Tours Reisen Sp z o.o.; Asekuracja Sp. z o.o,; ATPactivity Sp. z o.o.; Konsultant Marzena Ciania; Teja Tur.

Rekomendację uzyskują podmioty gospodarcze wyspecjalizowane w planowaniu i organizacji konferencji, posiadające: odpowiednie doświadczenie w zakresie merytorycznego i organizacyjnego przygotowania, zaplecze techniczne oraz zespół pracowników umożliwiających pełną realizację konferencji własnej lub zleconej.

 

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit