Kujawsko-Pomorska ROT

Uniwersytet na rzecz turystyki

Justyna Malinowska, wicedyrektor K-POT…Więcej »

- Nowym członkiem Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Turystycznej został Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika – mówi z satysfakcją Justyna Malinowska, wicedyrektor K-POT.

- Wygrywamy na wszystkich frontach. Grudziądz stał się słynny dzięki scenom z filmu „Tatarak”. To piękne miasto spichlerzy i malowniczej starówki zasługuje na uwagę - podkreśla rozmówczyni, zapraszając także do Torunia, Bydgoszczy, Włocławka i innych ośrodków turystyki w regionie. - Nasze miasta zdobywają nagrody, m.in. w konkursie „Złote Formaty”.

- Liczba 34 członków K-POT może nie jest imponująca, ale są to członkowie aktywni i prestiżowi. Ponadto należą do nas wszystkie lokalne organizacje turystyczne w regionie – mówi J. Malinowska. Najmłodsze i już prężne LOT-y działają na Pojezierzu Brodnickim i w Inowrocławiu. W najbliższym czasie powstanie LOT w Nakle nad Notecią.

K-POT zorganizowała dwie tury szkoleń „it”. Przygotowuje też eliminacje do ogólnopolskiego konkursu POT na najlepszą placówkę informacji turystycznej. W przygotowaniu angielskojęzyczna wersja portalu turystycznego.

Kujawsko-Pomorska ROT nie odnotowuje konkretnej współpracy z lokalnymi grupami działania. Współdziałają one przede wszystkim z Urzędem Marszałkowskim.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit