Zakochani w Koninie

Najlepiej byłoby, gdyby walentynki trwały przez okrągły rok. Skoro tak nie jest, warto postarać się, aby dzień Świętego Walentego, przedłużyć tyle ile się da. Jedną z propozycji przedstawia Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina”.

Pomysł lokalnej organizacji turystycznej z Konina, wpisuje się w program bardzo udanego projektu „naLOT naGRÓD”. Z walentynkami związany jest konkurs o nazwie „Miłość w rytmie Konina”. Ci z mieszkańców miasta lub jego sympatycy, którzy zdecydują się wziąć udział w konkursie, będą tworzyć memy, grafiki, robić zdjęcia pokazujące emocje, uczucia, symbole miłości. Jak podpowiadają organizatorzy, może to być serce złożone z dłoni, pocałunek, para trzymająca się za ręce. Ważne, żeby fotografia wykonana była w charakterystycznym, rozpoznawalnym punkcie miasta – u stóp zabytkowego kościoła, na tle miejskiej panoramy, czy nawet w sąsiedztwie tabliczki z nazwą miasta. Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy polubić fanpage Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina”, zamieścić mema, grafikę, zdjęcie na LOT tablicy „Marina”. Konkurs już się rozpoczął i potrwa do 22 lutego. Do tego dnia należy wstawić swoją pracę wraz z opisem informującym o tym, które z miejsc Konina posłużyło autorowi do twórczego rozwinięcia idei konkursu z miłością w tytule. Najlepiej nie czekać do ostatniego dnia, ponieważ o godzinie 9.00, 22 lutego kończy się też głosowanie internautów wybierających najlepsze ich zdaniem dzieła. Prawo głosowania w konkursie mają wyłącznie osoby, które „lubią” fanpage LOT „Marina” w serwisie Facebook. Głosy oddane przez osoby nie będące obserwatorami profilu, nie będą liczone. Zwycięzcą zostanie autor, który zdobędzie w konkursie najwięcej „polubień”.

Jakie nagrody przygotowano dla zwycięzców? Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma voucher o wartości 100 zł na kolację dla dwóch osób w Hotelu Atut, podwójne zaproszenie na seans filmowy pt. „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, bilety dla dwóch osób do Parku Makiet „Mikroskala”, pakiet upominkowy Miasta Konina. Drugie miejsce nagrodzone jest podwójnym zaproszeniem na seans filmowy pt. „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, biletami dla dwóch osób do Parku Makiet „Mikroskala” i pakietem upominkowy Miasta Konina. Laureat trzeciej nagrody otrzyma bilety dla dwóch osób do Parku Makiet „Mikroskala”, pakiet upominkowy Miasta Konina.

Wyniki konkursu zamieszczone zostaną na tablicy LOT „Marina” w serwisie Facebook. Nagrody będzie można odebrać w biurze Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina” przy ulicy Dworcowej 2.

Partnerami konkursu są: Miasto Konin, Hotel Atut, Koniński Dom Kultury, Park Makiet „Mikroskala”.

Regulamin konkursu: www.facebook.com/lotmarina oraz www.lotmarina.pl. O szczegóły można też dopytać osobiście Marikę Leśniewicz z Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina” Centrum Informacji Turystycznej w Koninie, ul. Dworcowa 262 - 510 Konin. tel.: 63 246 32 48, promocja@turystyka.konin.pl

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit